Tydzień kariery-podsumowanie

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 23 października 2014 r. Biuro Edukacji m. st. Warszawy, Centrum Kształcenia Praktycznego oraz Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego zorganizowały dla uczniów trzecich klas gimnazjów warsztaty zatytułowane: "Wybierz praktycznie".

Wzięło w nich udział 80 uczniów z Bemowa, Wawra, Pragi Południe, Wilanowa, Rembertowa i Targówka. Na zainteresowanych uczniów oraz ich nauczycieli czekały przy ul. Mińskiej 1/5 cztery pracownie: stolarska, cukiernicza, mechatroniczna i budowlana. Każdy uczeń mógł również na miejscu skorzystać z porady doradcy zawodowego. Patronat nad całą imprezą objął Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej.

Film