START-UP JUMP-PROGRAM ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MŁODZIEŻY WARSZAWSKICH SZKÓŁ

Serdecznie zapraszamy zespoły szkolne ze szkół ponadpodstawowych do udziału w projekcie: START-UP JUMP - program rozwoju przedsiębiorczości młodzieży warszawskich szkół.

Projekt realizowany będzie w dwóch etapach:

1. w pierwszym etapie uczniowie zapoznają się z działalnością miejskich ośrodków wsparcia przedsiębiorczości  oraz ofertami wybranych partnerów miasta,
  2. drugi etap skierowany będzie do absolwentów pierwszej części, zainteresowanych pogłębieniem wiedzy oraz rozwijaniem swoich pomysłów na założenie firmy.

Wstępnym warunkiem przystąpienia do projektu jest przesłanie do 28 września br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszenia szkoły. Następnie do 3 października br. zostaną przedstawione wyniki rekrutacji do projektu.

W dniach 4-6 października br. zakwalifikowani nauczyciele oraz uczniowie będą mogli indywidualne zarejestrować się na zajęcia.

Do pobrania: Formularz zgłoszenia szkoły