Jak osiągnąć sukces?

Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową zaprasza na warsztaty:
„Jak osiągnąć sukces?”. Zaplanowano  50 warsztatów w 50 szkołach ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Celem warsztatów jest pokazanie uczniom szkół ponadgimnazjalnych – tj. osobom w niedługim czasie wkraczającym na rynek pracy – że poziom życia i tzw. sukces życiowy zależy w dużym stopniu od decyzji zawodowych oraz racjonalnego gospodarowania środkami finansowymi. Warsztaty są skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a ich realizacja zaplanowana jest na marzec – maj 2016. Projekt jest całkowicie bezpłatny dla szkół.

Zgłoszenia należy przesłać do 4 marca 2016 r.

Opis warsztatów

Studia podyplomowe

Akademia Pedagogiki Specjalne w Warszawie ogłasza nabór na studia podyplomowe (3 semestry - 400 h): DORADZTWO ZAWODOWE Z AKTYWIZACJĄ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH - VIII EDYCJA Studia przygotowują uczestników do pracy z młodzieżą oraz z osobami dorosłymi, w tym również z niepełnosprawnością.

Kierownikiem studiów jest dr hab. prof. APS Mariola, Wolan-Nowakowska opłata: 1780,00 PLN za semestr termin uruchomienia studiów: X 2015 r., termin składania dokumentów - do 15 IX 2015 r.

Szczegóły: http://irk.aps.edu.pl/katalog.php?op=info&id=SP-DZAON-8&kategoria= [1] dojście ze strony głównej http://aps.edu.pl/ [2] - zakładka STUDIA PODYPLOMOWE I KURSY - WYKAZ

Warsztat na temat doradztwa zawodowego

25 października 2014 r. (sobota) w godz. 10.00-14.00 w auli nr 5 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula – Warszawa, ul. Stokłosy 3 (150 m od stacji metra Stokłosy) zostanie zorganizowany bezpłatny warsztat na temat doradztwa zawodowego.

Do udziału w warsztacie organizatorzy zapraszają dyrektorów szkół, nauczycieli, wychowawców, pedagogów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat wydany przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula.

Zajęcia poprowadzi, p. Urszula Druzd-Niedźwiedź doradca zawodowy, coach kariery, ekspert HR.

Uczestnicy warsztatu uzyskają odpowiedzi na pytania m.in. jak odkrywać potencjał uczniów i jak pomóc im zaplanować ścieżkę kariery. Poznają także praktyczne narzędzia i metody pracy, które będą mogli wykorzystać podczas indywidualnej i grupowej pracy z uczniami.

Zgłoszenia można przesyłać do 24 października 2014 r. do godz. 16.00 pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły: www.vistula.edu.pl lub tel. 22 45 72 361.

 Biuro EdukacjioreCENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO W WARSZAWIEochotnicze hufce pracy