Rusza IV edycja programu Start-up Jump.

Uczestnicy Start-up Jump w pierwszym etapie (Młodzieżowy semestr biznesowy) odwiedzają miejskie instytucje wspierające przedsiębiorczość, takie jak Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Centrum Kreatywności Targowa, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, FabLab powered by Orange, Akademickie Inkubatory  Przedsiębiorczości czy Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW. Teraz trwa rekrutacja do udziału szkół w II semestrze roku szkolnego 2018/2019.

Pierwszy termin warsztatów już 1 marca. Zachęcamy dyrektorów  szkół średnich i nauczycieli przedsiębiorczości do wyboru dogodnych terminów i zgłoszenia grupy do 14 uczennic i uczniów do udziału w IV edycji Start-up Jump za pomocą załączonego formularza.

Formularz zgłoszeniowy do udziału w projekcie Start-up Jump

W kolejnym – praktycznym etapie – uczniowie mają okazję stworzyć własne projekty, ale także nawiązać bezpośredni kontakt ze środowiskiem biznesu i potencjalnymi pracodawcami. Na warsztatach młodzi warszawiacy konsultują się z mentorami, pogłębiają wiedzę na temat projektowania 2D i 3D, podstaw elektroniki, programowania oraz prototypowania, a także uczą się pracy zespołowej.

Do środy, 27 lutego trwa nabór na warsztaty w FabLab powered by Orange. Więcej informacji pod poniższym linkiem.

http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/zajecia-pozalekcyjne/21393-nabor-na-zajecia-w-fablab-powered-orange-w-ramach

 

 Biuro EdukacjioreCENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO W WARSZAWIEochotnicze hufce pracy