START-UP JUMP-PROGRAM ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MŁODZIEŻY WARSZAWSKICH SZKÓŁ

Serdecznie zapraszamy zespoły uczniów ze szkół ponadpodstawowych do udziału w 6. edycji  Programu rozwoju przedsiębiorczości młodzieży warszawskich szkół.
Uczniowie w ramach  zajęć zapoznają się z działalnością miejskich ośrodków wsparcia przedsiębiorczości, wezmą udział w warsztatach poświęconych tworzeniu pomysłów na własną firmę. Będą mogli również poznać interaktywne narzędzie umożliwiające zarządzanie wirtualną firmą.

Wstępnym warunkiem przystąpienia do projektu jest przesłanie do 10 marca 2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszenia szkoły. Nauczyciele/opiekunowie zakwalifikowanych zespołów zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo. Następnie od 16 marca br. zakwalifikowani nauczyciele oraz uczniowie będą mogli indywidualne zarejestrować się na zajęcia.

Do pobrania: Formularz zgłoszenia szkoły