Warszawskie Mistrzostwa Start-up Jump

Warszawskie Mistrzostwa Start-up Jump to projekt skierowany do młodych, przedsiębiorczych warszawiaków. Jego celem jest rozbudzanie postaw przedsiębiorczych i przygotowanie uczniów do prowadzenia własnych firm. Projekt realizowany jest przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno Społecznych i Szkoleń we współpracy z Biurem Edukacji m. st. Warszawy oraz Centrum Przedsiębiorczości „Smolna”.

Każda z warszawskich szkół ponadpodstawowych może zgłosić 3-osobowy zespół. Uczestnicy konkursu dzięki Branżowym Symulacjom Biznesowym Revas wcielą się w rolę menedżerów wirtualnych firm - agencji eventowej oraz firmy transportowej.

Rozgrywka podzielona jest na dwa etapy:

  • ETAP I – rozgrywka konkursowa online (luty - kwiecień 2021)
  • ETAP II –konferencja podsumowująca konkurs oraz oficjalne ogłoszenie wyników (kwiecień 2021)

Dlaczego warto wziąć udział?

To świetna okazja do sprawdzenia swoich biznesowych umiejętności
i zderzenia wiedzy teoretycznej z praktyką. Bezpieczne, wirtualne środowisko, w którym uczestnicy będą mogli przetestować swoje strategie biznesowe.

Stołeczny konkurs Mistrzostwa Start-up Jump to unikatowe w skali kraju samorządowe przedsięwzięcie, wspierające rozwój przedsiębiorczości młodzieży szkolnej.

W poprzedniej edycji wzięło udział 40 zespołów uczniowskich, które stały się współwłaścicielami biur podróży. Najlepsze wyniki osiągnęły zespoły z CXXII LO im. I. Domeyki w Warszawie. Pełna relacja z poprzedniej edycji dostępna jest tutaj.

Zgłoszenia do II edycji konkursu można przesyłać od 19.01 do 2.02 2021.

Regulamin  

Formularz zgłoszenia zespołu

Klauzula informacyjna 

Harmonogram rund decyzyjnych 

Zapraszamy!

 Biuro EdukacjioreCENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO W WARSZAWIEochotnicze hufce pracy