Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zaprasza na:

1. Randez-vous w SGGW - spotkanie dla pedagogów i uczniów szkół średnich. Wykład oraz spacer po kampusie SGGW połączony ze zwiedzaniem laboratoriów i obiektów. (Pierwsze spotkanie odbędzie się 19 lutego 2015 r. czwartek, na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki.) Lista miejsc ograniczona.

Zapisy pod numerem 22 593 10 31 bądź na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Dzień Otwarty 21 lutego 2015 r. sobota, Aula Kryształowa (kampus SGGW), ul. Nowoursynowska 166, Warszawa godz. 11-14 - spotkanie dla kandydatów na studia w 2015 r.

3. Bezpłatne warsztaty dla rodziców maturzystów - spotkanie podczas Dnia Otwartego, 21 lutego godz. 11:30, Aula Kryształowa SGGW