Mój wymarzony zawód

Biuro Edukacji Urzędu m. st. Warszawy oraz Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES zaprasza uczniów gimnazjów m. st. Warszawy do udziału w konkursie wiedzy o zawodach „Mój wymarzony zawód”. Celem konkursu jest promowanie wiedzy o zawodach oraz zachęcanie uczniów do aktywnego konstruowania własnej kariery zawodowej.
Zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjów do udziału w konkursie!

Tematyka konkursu dotyczy zawodów, które uczniowie chcieliby wykonywać w przyszłości. Wymarzony zawód zostanie przedstawiony w formie prezentacji multimedialnej PowerPoint i omówionej  przez ucznia.
Czas trwania konkursu: kwiecień – czerwiec  2015r.
Konkurs będzie przebiegał w trzech  etapach:
I etap, szkolny: odbędzie się na terenie każdego gimnazjum biorącego udział w konkursie – Komisja Szkolna  oceni i wybierze najlepsze prace.

II etap, międzyszkolny: 18 Komisji Dzielnicowych wybierze po jednej najciekawszej pracy  spośród przesłanych przez Komisje Szkolne.

III etap, finałowy: Kapituła Konkursu oceni nadesłane prace wg. ustalonych kryteriów. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Więcej informacji w załączniku