Wolskie Miasteczko Zawodów

11 marca 2016 roku w godzinach 10.00 – 14.00 w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Warszawie przy ul. Ks. Janusza 45/47 zostanie zorganizowane już po raz ósmy Wolskie Miasteczko Zawodów.

Szkoły zawodowe Dzielnicy Wola zaprezentują ofertę edukacyjną  dla gimnazjalistów, ich rodziców i wszystkich zainteresowanych. Organizatorzy zapraszają zwłaszcza uczniów klas drugich i trzecich gimnazjów, którzy poszukują własnej drogi zawodowej.

Uczniowie i nauczyciele wolskich szkół zawodowych, przy specjalnie przygotowanych stoiskach, opowiedzą zaproszonym gościom o zawodach i warunkach nauki w swoich szkołach, wyeksponują najbardziej charakterystyczne elementy związane z reprezentowanym zawodem.