Harmonogram działań Warszawskiego Systemu Doradztwa Zawodowego

W dniach 5-6 i 8-9 września 2016 r. została zorganizowana w Marózie konferencja szkoleniowa dla Koordynatorów Doradztwa Zawodowego Szkół Podstawowych m.st. Warszawy.

W ramach edukacji regionalnej odwiedziliśmy Gospodarstwo Rybackie Szwaderki. Bardzo dziękujemy Panu Prezesowi Mirosławowi Tymoszczukowi za gościnne przyjęcie i mnóstwo cennych informacji.

W kolejnej części konferencji rozwiązania metodyczne w doradztwie edukacyjno-zawodowym w szkole podstawowej przedstawiła Pani dr Małgorzata Rosalska z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, autorka wielu publikacji w tym między innymi "Wykorzystanie metod kreatywnych w przygotowaniu uczniów do wyboru zawodu", "Warsztat diagnostyczny doradcy zawodowego".

Panie Beata Grzelak oraz Joanna Odzeniak przedstawiły harmonogram działań WSDZ oraz ofertę szkoleń przygotowaną przez Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES.

Harmonogram