Warsztaty dla uczniów i nauczycieli

Beata Grzelak- koordynatorka Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego oraz Małgorzata Polkowska-doradca metodyczny m. st. Warszawy w zakresie doradztwa zawodowego serdecznie zapraszają uczniów wraz z nauczycielami do Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego na warsztaty.

Realizacja każdego tematu zaplanowana jest na 90 minut, można połączyć ze sobą dwa tematy.

Propozycje tematów zajęć dla uczniów gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej.

1. Szczęście to nie przypadek, czyli czy można przygotować się na zmianę?

2. Murarz domy buduje, krawiec szyje ubrania, a co robi groomer?

3. Razem czy osobno, czyli czy warto pracować w zespole?

4. Twórczo, czyli jak?

5. Ja na rynku pracy.

6. Poznaję siebie z myślą o lepszym jutrze-osobowość zawodowa.

W sprawie umówienia terminów szkoleń proszę kontaktować się bezpośrednio z osobami prowadzącymi.

W temacie maila proszę wpisać: Warsztaty dla uczniów.

Tematy 5-6 Małgorzata Polkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.